DoraInfo

O nas

Nazywam się Wojciech Siennicki i od kilkudziesięciu lat pomagam przedsiębiorstwom.


Biznes ma to do siebie, że nieustannie ewoluuje. Zmiany wymagają adaptacji, takiej jak usprawnienie procesów, rozbudowa infrastruktury, dostosowanie systemów informatycznych i oprogramowania, czy ochrona tego, co do tej pory udało się osiągnąć. Gdy funkcjonuje się wewnątrz organizacji, ciężko jest nabrać dystansu czy świeżego spojrzenia. Jednak łatwo można zauważyć potrzebę zmiany – obecny sposób funkcjonowania nie jest optymalny, a działanie organizacji nie jest efektywne lub nie spełnia oczekiwanych założeń. W tej kwestii odpowiednia analityka, wdrożenie czy ochrona dorobku firmy mogą sprawić, że funkcjonowanie przedsiębiorstwa osiągnie zupełnie nowy poziom.

Nie przychodzę krytykować i wytykać błędów palcem. Aby świadczyć swoje usługi jak najlepiej, chcę poznać firmę od środka – to, jak działa, jakie problemy spotyka i jak je rozwiązuje. Nawiązuję partnerską, ścisłą współpracę, która pozwala na szczegółową diagnozę i zaproponowanie rozwiązań opartych na realnych doświadczeniach.

W zakresie ochrony patentowej szczegółowo pomagam przeprowadzić cały proces. Dopełnienie wszelkich formalności potrafi być złożone i wymagające. Pomagam maksymalnie go uprościć i skutecznie starać się o ochronę patentową.

W branży wsparcia dla biznesu działam już od kilkudziesięciu lat. Przez ten czas pomogłem wielu przedsiębiorstwom, nieraz w trudnej sytuacji. Zawsze dostarczam najlepszą możliwą pomoc – nieraz wymaga to długotrwałej pracy z jednym klientem. Nie mam zamiaru przekonywać, że sprawię, że problemy znikną – dzięki sukcesywnej pracy pozwolę wyznaczyć nową ścieżkę, która pozwoli ominąć kłopoty i zminimalizować błędy. Posiadam nie tylko doświadczenie praktyczne, ale też odpowiednie wykształcenie. Przez lata wykształciłem także liderów w zakresie ochrony patentowej czy usług konsultingowych.